+48 77 402 14 00 biuro@akmont.pl

Partnerzy

Grupa SBSwww.grupa-sbs.pl

Grupa SBS to największa w Polsce sieć sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. 89 hurtowni będących Partnerami Grupy SBS i 178 punktów handlowych na terenie kraju to dowód naszej siły oraz skuteczności.Współpracujemy z ponad 270 dostawcami, wśród których są największe firmy z branży. W naszej ofercie znajduje się blisko 400 tysięcy markowych produktów uznanych firm, w tym produkty marek należących do SBS: KELLERNANOPANEL i DELFIN

Klientami Grupy SBS są tysiące firm instalacyjnych i budowlanych z całej Polski oraz inwestorzy, którzy kupując produkty techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej korzystają z potencjału Grupy oraz doświadczenia i wiedzy jej Partnerów. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dostosowując ją do rozwijającego się rynku oraz potrzeb naszych Klientów.


www.danfoss.pl

Danfoss miedzynarodowy koncern, zalozony w Danii, produkujacy urzadzenia regulacyjne i kontrolno-pomiarowe dla wielu dziedzin gospodarki. od ponad 10 lat obecny na polskim rynku. Przedstawicielstwa tej firmy sa rozmieszczone w ponad 100 krajach, a fabryki na 4 kontynentach.


www.grundfos.pl

Grundfos, światowy lider w produkcji pomp, zarowno dla gospodarstw domowych jak i dla przemyslu. Grundfos jest najwiekszym na swiecie producentem pomp obiegowych posiadajacym ok. 50% rynku swiatowego. Firma jest rowniez producentem silnikow i urzadzen elektronicznych sluzacych do kontroli pomp.


www.purmo.com/pl

Purmo jest produktem koncernu Rettig Heating Group, ktory jest absolutnym liderem na rynku grzejnikow w Europie (produkcja dochodzi do 9mln sztuk rocznie) Firma istnieje od 1952 roku, jednak na rynku polskim zagoscila dopiero w roku 1991 od razu zyskujac uznanie w oczach klientow i dystrybutorow. Inwestycje koncernu Rettig Heating naleza do najwiekszych w historii stosunków polsko - finskich, co stawia ta firme wsród najpowazniejszych inwestorów zagranicznych w Polsce.


www.siemens.pl

Siemens potentat swiatowy w zakresie wszelkich urzadzen elektronicznych. Oferta w zakresie wytwarzania energii obejmuje kompletne elektrownie i ich czesci, turbiny przemyslowe, generatory oraz automatyke. Firma siemens jest naszym glownym dostawca w zakresie elektronicznych podzielnikow ciepła.


www.wilo.pl

Firma WILO wchodzi w sklad grupy Wilo Salmson AG. Grupa ta jest jednym z najwiekszych producentów pomp na swiecie, posiada oddzialy we wszystkich regionach swiata. jednym z najwiekszych sukcesow firmy bylo wprowadzenie marki WILO - STAR, pierwszej elektronicznej pompy obiegowej. Na rynku polskim firma jest obecna od 1990 r, od 1994 wystepuje jako WILO Polska Sp. z o.o.


www.lfp.pl

Leszczynska Fabryka Pomp jest przodujacym producentem pomp w Polsce. Ponadto postada ona w swojej ofercie szeroki wybor aparatow pomiarowych dla przemyslu energetycznego.
Apator


www.powogaz.com.pl

Fabryka Wodomierzy Apator PoWoGaz SA w Poznaniu, dzieki wysokiej jakosci oferowanych wyrobów i uslug oraz nowoczesnej formie zarzadzania znajduje sie w czolówce europejskich producentów wodomierzy.Firma ta kontynuuje 75-letnie tradycje i doswiadczenia w projektowaniu i produkcji wodomierzy. Od 1991 Powogaz jest spolka akcyjna z calkowicie polskim kapitalem, wykorzystujaca czternascie patentow i cztery wzory uzytkowe bedace dzielem prawcownikow PoWoGazu.


www.enix.pl

Firma Enix jest producentem drabinkowych grzejników lazienkowych, przeznaczonych zarowno do pracy w ukladach centralnego ogrzewania jak i do zasilania elektrycznego. Dodatkowa zaleta firmy jest produkcja grzejnikow dekoracyjnych do pokojów i przedpokojów.
Produktu firmy ENIX sa dostepne w calym kraju w najlepszych hurtowniach instalacyjnych, a ponadto sa eksportowane do wielu krajow Europy.


Zawory bezpieczeństwa SYR

 

 

www.husty.pl

Firma HUSTY jest obecna na polskim rynku instalacyjnym od kilkunastu lat. W swojej ofercie handlowej mamy urządzenia tak znanych i uznanych firm jak SYR i SPIROTECH. Na naszych stronach znajdziecie Państwo również informacje o produktach firm NUSSBAUM, ZAEGEL-HELD oraz INTERCAL. Służymy także radą i pomocą w technologiach uzdatniania wody oraz automatyce układów grzewczych z kotłami gazowymi, olejowymi i stałopalnymi. Informacje na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce SAOCAL.Jakość i solidność naszych usług gwarantowana jest m.in. systemem zabezpieczenia jakości zgodnym z normą ISO 9001. Oprócz tego gwarantujemy miłą obsługę i pomoc w napotkanych problemach branży instalacyjnej.

 

 

BROEN-DZT S.A. w Dzierzoniowie jest producentem stalowych zaworów kulowych przeznaczonych do stosowania w sieciach cieplowniczych, klimatyzacji, gazownictwie oraz instalacjach przemyslowych. Poczatki firmy siegaja 1993 roku, natomiast od 1997 firma jest polsko-dunska spólka kapitalowa,ktorej akcjonariuszami sa DZT S.A. z Walbrzycha i BROEN A/S z Assens (Dania)

www.hexonic.com

Firma SECESPOL jest polskim producentem wymienników ciepła od ponad 30 lat obecnym na międzynarodowych rynkach. W zakresie swojej produkcji oprócz wymienników płaszczowo-rurowych, płytowych lutowanych i płytowych skręcanych SECESPOL realizuje również zamówienia specjalistycznych wymienników ciepła dla przemysłu petrochemicznego, ciepłowniczego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.
Zobacz obraz źródłowy


www.tece.pl

TECE Glówna siedziba firmy powstalej w 1986 r. znajduje sie w Emsdetten (Niemcy). Polski czlon - TC Polska - zostal zalozony w 1992 roku, a w 1999 przeksztalcony w TECE Sp. z o.o. przez reorganizacje spolki-matki TC Thermoconcept.Firm zajmuje sie produkcja elastycznego systemu rur do instalacji sanitarnych i grzewczych TECEflex , produkcja TECEregister - systemu gotowych pionów instalacyjnych, przeznaczonych do szybkiego montazu i wymiany instalacji oraz TECEprofil bedacy systemem do zabudowy przestrzennej lazienek zbudowanych na bazie stelazy podtynkowych.


www.reflex.pl

Firma Reflex-Polska Sp. z o.o. z siedziba w Wabrzeznie k/Torunia zostala zalozona w 1994 Produkcja ruszyla w poczatkach roku nastepnego. Przedsiebiorstwo zajmuje sie produkcja cisnieniowych naczyn przeponowych oraz doradztwem technicznym z zakresu ich stosowania, doboru i montazu

"Akmont s.j"

ul. Kępska 5G 
45-129 Opole

Telefon: +48 77 402 14 00 
Fax: +48 77 402 14 01 
E-mail: biuro@akmont.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt: 08:00 - 16:00